Název části: Nadstavba 10+11 (na10a11)
Tabulka dle: SDŘ článek 416
Pořadí Zkr Klub Utkání V Re P Skóre Roz Body
1. LB Bílí Tygři Liberec 14 12 1 1 102 : 57 (45) 25
2. HK Mountfield HK, a.s. 14 12 0 2 133 : 31 (102) 24
3. NM Spartak Nové Město nad Metují 14 8 1 5 103 : 87 (16) 17
4. VR HC Stadion Vrchlabí 14 7 1 6 83 : 54 (29) 15
5. CL HC Česká Lípa 14 7 1 6 59 : 65 (-6) 15
6. FR HC Frýdlant 14 3 0 11 55 : 138 (-83) 6
7. JA HCM Jaroměř 14 2 1 11 37 : 87 (-50) 5
8. LP HC Lomnice nad Popelkou 14 2 1 11 42 : 95 (-53) 5

TABULKA PO 1.ČÁSTI – LSŽB 2004 – 2005

 POŘ.  KLUB POČET UTKÁNÍ  SKÓRE  BODY
CELKEM VÝHRA REMIZA PROHRA
Mountfield HK 16 14 0 2 232 : 36 28
HC Stadion Vrchlabí 16 13 0 3 147 : 45 26
TJ Spartak Nové Město n.M. 16 10 2 4 149 : 110 22
HCM Jaroměř 16 10 2 4 102 : 65 22
HC Náchod 16 9 0 7 138 : 65 18
SK HC Opočno 16 7 1 8 89 : 157 15
SK Třebechovice p.O. 16 4 1 11 61 : 114 9
Stadion Nový Bydžov 16 1 1 14 49 : 188 3
HC Trutnov 16 0 1 15 35 : 222 1

 

 

LSŽ – 2.část

17.3.2018, LSŽ H.K. (14.kolo)

MHK vs. HC Lomnice n.P.  10 : 0 (2:0, 2:0, 6:0)

Branky MHK:  10. Nefe (Žaba, Pražák), 20. Pražák (Vencl, Síla), 23. D.Veselý (Žaba), 34. Čerevko (Žaba), 44. Čerevko (M.Veselý), 49. Vencl (Bezpalec), 49. Koldrt (Pražák, Nefe), 51. Koldrt (Vencl), 52. Pražák (Žaba), 56. Vencl (Síla)

Sestava:  Lequin - Žaba, M.Veselý, Bezpalec, Sklenář, Šír - Vencl, Dunda, Síla - Pražák, Koldrt, Nefe – D.Veselý, Čerevko

IMG_4075_600

11.3.2018, LSŽ H.K. (13.kolo)

MHK vs. HC Česká Lípa  12 : 1 (3:0, 4:1, 5:0)

Branky MHK:  8. Dunda (Čerevko, Žaba), 17. Dunda (Král), 20. Dunda (Král), 23. Dunda (Síla), 28. Bezpalec (Šír), 29. Král (Síla, Dunda), 30. Dunda, 42. Bezpalec (Dunda), 45. Král (Žaba), 45. Dunda (Pražák), 50. Král (Síla, Žaba), 51. Pražák (Dunda)

Sestava:  Lequin - Žaba, Veselý, Bezpalec, Sklenář, Šír - Král, Vencl, Síla - Voděracký, Dunda, Pražák - Nefe, Čerevko

 

10.3.2018, LSŽ H.K. (12.kolo)

MHK vs. TJ Bílí Tygři Liberec  2 : 4 (1:1, 0:2, 1:1)

Branky MHK:  13. Vencl (Žaba), 44. Král

Sestava:  Lequin - Žaba, Bezpalec, Veselý, Sklenář - Král, Dunda, Síla - Nefe, Voděracký, Vencl - Šír, Koldrt, Čerevko

Dnes zvítězilo nasazení, bojovnost a důraz.

IMG_4060_600

3.3.2018, LSŽ Jaroměř (11.kolo)

MHK vs. HCM Jaroměř  9 : 1 (3:1, 2:1, 4:0)

Branky MHK:  4. Síla (Vencl), 6. Felcman (Bezpalec), 9. Zrzavý (Síla), 24. Pražák (Šír), 27. Zrzavý (Vencl), 44. Nefe (Pražák), 50. Vencl, 53. Síla (Vencl, Zrzavý), 59. Vencl (Sklenář)

Sestava:  Lequin - Žaba, Bezpalec, M.Veselý, Sklenář - Dunda, Klíma, Felcman - Zrzavý, Síla, Vencl - Pražák, Nefe, Šír

 

25.2.2018, LSŽ H.K. (10.kolo)

MHK vs. TJ Sp.Nové Město n.M.  12 : 3 (3:0, 6:2, 3:1)

Branky MHK:  5. Pražák (Klíma), 8. Klíma, 15. Voděracký (Čerevko), 25. D.Veselý (Voděracký, Síla), 26. Klíma (Pražák), 35. Žaba, 36. Klíma (Voděracký), 38. Klíma (Zrzavý), 40. Čerevko (Síla, Voděracký), 44. M.Veselý (Zrzavý), 47. Bezpalec (Zrzavý) 47. Zrzavý

Sestava:  Lequin - Žaba, Bezpalec, M.Veselý, D.Veselý, Sklenář, Šír, - Zrzavý, Klíma, Felcman - Vencl, Síla, Voděracký – Čerevko, Pražák

 

24.2.2018, LSŽ Vrchlabí (9.kolo)

MHK vs. Stadion Vrchlabí  7 : 0

 

17.2.2018, LSŽ Frýdlant (8.kolo)

MHK vs. HC Frýdlant  16 : 2

 

11.2.2018, LSŽ Lomnice n.P. (7.kolo)

MHK vs. HC Lomnice nad Popelkou  10 : 2 (3:1, 2:0, 5:1)

Branky MHK:  1. Felcman (Bezpalec), 12. Šimek (Dunda), 16. Felcman, 28. Šimek (Čerevko), 35. Dunda (Felcman), 46. Felcman (Dunda), 47. Čerevko (Sklenář, Veselý), 48. Pražák (Žaba), 48. Bezpalec (Felcman), 52. Dunda (Vencl)

Sestava:  Lequin - Žaba, Bezpalec, Veselý, Sklenář, Šír, - Šimek, Dunda, Felcman - Síla, Vencl, Čerevko - Pražák, Koldrt

 

10.2.2018, LSŽ Česká Lípa (6.kolo)

MHK vs. HC Česká Lípa  9 : 1 (6:0, 1:0, 2:1)

Branky MHK:  6. Čerevko, 8. Čerevko (Koldrt), 11. Žaba, 13. Šimek (Klíma), 14. Klíma (Šimek), 16. Šimek (Bezpalec), 36. Zrzavý (Sklenář), 51. Šimek, 58. Šimek

Sestava:  Lequin - Žaba, Bezpalec, Veselý, Sklenář, Šír, - Šimek, Klíma, Felcman - Zrzavý, Dunda, Vencl - Pražák, Koldrt, Čerevko

 

29.1.2018, LSŽ Liberec (5.kolo)

MHK vs. TJ Bílí Tygři Liberec  6 : 7 (1:4, 1:2, 4:1)

Branky MHK:  Král 3x, Sláma 2x, Klíma

Sestava:  Brinkman - Kulhánek, Veselý, Bezpalec, Sklenář, Šír, Samek - Síla, Klíma, Sláma - Král, Zrzavý, Vencl - Pražák, Koldrt

 

20.1.2018, LSŽ Hradec Králové (4.kolo)

MHK vs. HCM Jaroměř  10 : 2 (3:1, 5:1, 2:0)

Branky MHK:  Klíma 3x, Sklenář 2x, Dunda, Síla, Zrzavý, Koldrt, Vencl

Sestava:  Lequin - Žaba, Bezpalec, Veselý, Sklenář, Šír, Nefe - Síla, Klíma, Felcman - Zrzavý, Dunda, Vencl - Pražák, Koldrt, Čerevko

 

14.1.2018, LSŽ Nové Město n.M. (3.kolo)

MHK vs. Sp.Nové Město n.M.  9 : 7 (0:1, 5:4, 4:2)

Branky MHK:  Zrzavý 2x, D.Veselý 2x, Klíma 2x, M.Veselý, Nefe, Dunda

Sestava:  Lequin - Šír, D.Veselý, M.Veselý, Sklenář, Samek - Zrzavý, Klíma, Síla - Nefe, Dunda, Vencl - Pražák, Koldrt, Čerevko

 

13.1.2018, LSŽ H.K. (2.kolo)

MHK vs. HC Stadion Vrchlabí  4 : 1 (2:0, 2:1, 0:0)

Branky MHK:  1. Klíma (Šír), 13. Klíma, 27. Zrzavý (Klíma), 27. Vencl (Dunda, D.Veselý)

Sestava:  Lequin - Šír, D.Veselý, M.Veselý, Sklenář,  - Zrzavý, Klíma, Síla - Nefe, Dunda, Vencl - Pražák, Čerevko

 

6.1.2018, LSŽ H.K. (1.kolo)

MHK vs. HC Frýdlant  18 : 0 (4:0, 9:0, 5:0)

Branky MHK:  Zrzavý 4x, Žaba 3x, Felcman 2x, Vencl 2x, D.Veselý 2x, Dunda, M.Veselý, Klíma, Bezpalec, Síla

Sestava:  Lequin - Žaba, Bezpalec, M.Veselý, D.Veselý, Nefe, Sklenář,  - Felcman, Klíma, Zrzavý – Vencl, Dunda, Síla - Pražák, Koldrt, Čerevko

IMG_3789_600

LSŽ – 1.část

16.12.2017, LSŽ Jaroměř (18.kolo)

MHK vs. HCM Jaroměř  3 : 4 (0:3, 1:1, 2:0)

Branky MHK:  21. Dunda (Vencl), 46. Zrzavý (Sklenář), 49. Pražák (Zrzavý)

Sestava:  Lequin - Bezpalec, Veselý, Šír, Sklenář - Vencl, Dunda, Síla - Nefe, Zrzavý, Čerevko – Koldrt, Pražák

-

10.12.2017, LSŽ H.K. (17.kolo)

MHK vs. HC Trutnov  27 : 1 (10:1, 8:0, 9:0)

Branky MHK:  Zrzavý 9x, Vencl 4x, Dunda 3x, Pražák 2x, Bezpalec 2x, Čerevko 2x, Koldrt 2x, Síla 2x, Nefe

Sestava:  Lequin - Bezpalec, Veselý, Šír, Sklenář - Síla, Dunda, Vencl - Nefe, Zrzavý, Čerevko – Koldrt, Pražák

 

9.12.2017, LSŽ Nové Město n.M. (16.kolo)

MHK vs. TJ Sp.Nové Město n.M.  8 : 3 (5:0, 0:3, 3:0)

Branky MHK:  4. Zrzavý (Čerevko), 5. Síla (Dunda), 9. Vencl (Síla, Dunda), 15. Sklenář (Zrzavý), 15. Vencl (Dunda), 50. Zrzavý, 52. Vencl (Síla), 53. Vencl (Síla)

Sestava:  Lequin - Bezpalec, Šír, Veselý, Sklenář - Dunda, Síla, Vencl - Nefe, Zrzavý, Čerevko

 

25.11.2017, LSŽ H.K. (14.kolo)

MHK vs. SK Třebechovice p.O.  10 : 2 (8:1, 0:1, 2:0)

Branky MHK:  Dunda 4x, Klíma 2x, Síla 2x, Koldrt, Vencl

Sestava:  Kasal, Lequin - Veselý, Bezpalec, Sklenář, Šír - Dunda, Klíma, Síla – Zrzavý, Vencl, Koldrt - Pražák, Nefe, Čerevko

IMG_3488_600

18.11.2017, LSŽ Náchod (13.kolo)

MHK vs. HC Náchod  5 : 4 (2:2, 2:0, 1:2)

Branky MHK:  10. Šír (Vencl, Síla), 17. Dunda (Síla, Bezpalec), 22. Nefe (Šír), 37. David Veselý, 52. Síla (Dunda)

Sestava:  Kasal, Lequin - Milan Veselý, David Veselý, Bezpalec, Sklenář, Šír - Síla, Dunda, Vencl – Nefe, Zrzavý, Pražák - Koldrt

 

17.11.2017, LSŽ H.K. (12.kolo)

MHK vs. HC Opočno  18 : 0 (7:0, 2:0, 9:0)

Branky MHK:  Vencl 5x, Klíma 3x, Síla 2x, Koldrt 2x, Zrzavý 2x, Pražák 2x, Dunda, Bezpalec

Sestava:  Lequin, Kasal - Veselý, Šír, Bezpalec, Sklenář - Dunda, Klíma, Vencl – Zrzavý, Síla, Nefe - Pražák, Koldrt

IMG_3473_600

11.11.2017, LSŽ Vrchlabí (11.kolo)

MHK vs. HC Stadion Vrchlabí  2 : 3 (0:1, 1:1, 1:1)

Branky MHK:  37. Zrzavý (Jón), 48. Vencl (Klíma)

Sestava:  Kasal, Lequin - Bezpalec, Milan Veselý, David Veselý, Sklenář, Koldrt - Vencl, Klíma, Dunda - Zrzavý, Síla, Jón - Nefe, Pražák

IMG_3453_600

7.11.2017, LSŽ H.K. (9.kolo)

MHK vs. HC Jaroměř  10 : 2 (3:2, 2:0, 5:0)

Branky MHK:  Klíma 4x, Pražák 2x, Jerman, Šír, Vencl, Nefe

Sestava:  Lequin, Kasal - Milan Veselý, Sklenář, Bezpalec, Nefe, Šír - Vencl, Klíma, Síla – David Veselý, Dunda, Jerman - Čerevko, Pražák, Koldrt

 

5.11.2017, LSŽ H.K. (10.kolo)

MHK vs. Stadion Nový Bydžov  21 : 0 (3:0, 10:0, 8:0)

Branky MHK:  Jerman 5x, Klíma 5x, Dunda 3x, Vencl 3x, Kulhánek 2x, Bezpalec, Síla, Pražák

Sestava:  Lequin, Kasal - Veselý, Sklenář, Bezpalec, Nefe, Šír - Vencl, Klíma, Síla – Dunda, Kulhánek, Jerman - Čerevko, Pražák

Dnes opět po X letech ožila minihokejová hradecká lajna Jerman – Dunda – Kulhánek. Kluky to spolu hodně bavilo a docela jim to i šlo ;o)

IMG_3429_600

28.10.2017, LSŽ Trutnov (8.kolo)

MHK vs. HC Trutnov  30 : 1 (4:1, 11:0, 15:0)

Branky MHK:  Klíma 7x, Zrzavý 4x, Vencl 3x, Síla 3x, Páv 3x, Hypský 2x, Dunda 2x, Čerevko 2x, Veselý, Bezpalec, Pražák, Šír

Sestava:  Lequin, Kasal - Šír, Bezpalec, Veselý, Sklenář, Koldrt, Nefe - Zrzavý, Klíma, Vencl - Páv, Dunda, Síla, Vencl - Pražák, Čerevko, Hypský

99.výročí vzniku samostatného Československa kluci oslavili drtivou výhrou v Trutnově.

IMG_3369_600

22.10.2017, LSŽ H.K. (7.kolo)

MHK vs. TJ Spartak Nové Město n.M.  19 : 4 (7:1, 5:2, 7:1)

Branky MHK:  Vencl 4x, Pražák 4x, Zrzavý 4x, Síla 2x, Hypský 2x, Dunda, Čerevko, Nefe

Sestava:  Lequin - Bezpalec, Veselý, Sklenář, Šír, Nefe - Zrzavý, Dunda, Koldrt - Čerevko, Síla, Vencl - Pražák, Hypský

IMG_3352_600

19.10.2017, LSŽ Nový Bydžov (1.kolo – přeloženo)

MHK vs. Stadion Nový Bydžov  22 : 4 (12:1, 6:1, 4:2)

Branky MHK:  Vencl 3x, Síla 3x, Páv 3x, Zrzavý 3x, Koldrt 2x, Sklenář 2x, Dunda 2x, Pražák 2x, Bezpalec, Klíma

Sestava:  Lequin - Bezpalec, Veselý, Sklenář, Šír – Zrzavý, Klíma, Síla - Páv, Dunda, Vencl – Čerevko, Koldrt, Pražák – Nefe

 

7.10.2017, LSŽ Třebechovice p.O. (5.kolo)

MHK vs.SK Třebechovice p.O.  21 : 1 (5:0, 9:0, 7:1)

Branky MHK:  Šimek 6x, Vencl 5x, Páv 3x, Koldrt 2x, Sláma 2x, Tichon, Veselý, Zrzavý

Sestava:   Lequin, Kasal – Veselý, Šír, Bezpalec, Sklenář - Šimek, Síla, Sláma – Zrzavý, Páv, Vencl - Koldrt, Čerevko, Pražák

 

30.9.2017, LSŽ H.K. (4.kolo)

MHK vs.HC Náchod  9 : 3 (4:0, 1:1, 4:2)

Branky a nahrávky:  2. Sláma (Vencl), 4. Vencl (Sláma), 5. Sláma, 16. Sláma (Vencl), 36. Sklenář, 43. Sláma (Hypský), 46. Pražák (Hypský, Zrzavý), 48. Sláma (Vencl), 54. Zrzavý (Pražák)

Sestava:   Kasal, Lequin – Veselý, Bezpalec, Koldrt, Sklenář, Šír - Sláma, Síla, Vencl - Pražák, Zrzavý, Hypský

 

28.9.2017, LSŽ Opočno (3.kolo)

MHK vs.SK HC Opočno  20 : 3  (9:1, 5:2, 6:0)

Branky MHK:  Páv 4x, Vencl 3x, Koldrt 3x, Síla 2x, Zrzavý 2x, Veselý 2x, Hypský, Sklenář, Šír, Pražák

Sestava:   Kasal, Lequin – Veselý, Bezpalec, Sklenář, Šír - Zrzavý, Síla, Vencl - Pražák, Koldrt, Páv

Kluci si i bez 6 hráčů základní sestavy s chutí zastříleli. Soupeř, kromě 15 vyloučení, nic nepředvedl.

 

23.9.2017, LSŽ H.K. (2.kolo)

MHK vs.HC Vrchlabí  7 : 1 (2:0,2:0, 3:1)

Branky a nahrávky:  7. Síla (Šimek), 14. Šimek (Bezpalec), 30. Zrzavý (Bezpalec, Klíma), 32. Sláma (Klíma, Šimek), 42. Klíma (Sláma), 45. Zrzavý (Síla), 58. Klíma (Bezpalec)

Sestava:   Kasal, Lequin – Veselý, Bezpalec, Koldrt, Sklenář, Šír – Sláma, Klíma, Šimek – Zrzavý, Síla, Vencl - Pražák

FullSizeRender_600

 

 

Propozice DTS U13 pro sezónu 2017/18 – DTS U13 2017-18

 

II.část – postupové skupiny (I.,II., III. a IV.)

Skupina „I.“ (HC Litvínov, HC Sparta Praha, HC Slovan Ústí nad Labem, BK Mladá Boleslav)

Skupina I_6001.kolo - 23.2.2018 (Litvínov)

HC Slova Ústí n.L. vs.BK Mladá Boleslav  0:1 a 1:2

HC Litvínov vs.HC Sparta Praha  0:2 a 2:2

HC Sparta vs.BK Mladá Boleslav  3:1 a 3:0

HC Litvínov vs.HC Ústí n.L.  1:0 a 5:0

 

2.kolo - 28.2.2018 (Praha)

HC Litvínov vs.HC Sparta Praha  0:1 a 3:2

HC Slova Ústí n.L. vs.BK Mladá Boleslav  0:1 a 1:3

BK Ml.Boleslav vs.HC Litvínov  2:1 a 5:1

HC Sparta Praha vs.HC Slovan Ústí n.L.  1:1 a 7:1

 

3.kolo - 15.3.2018 (Ml.Boleslav)

BK Mladá Boleslav vs.HC Sparta Praha  2:1 a 1:1

HC Ústí n.L. vs.HC Litvínov  0:3 a 3:2

HC Sparta Praha vs.HC Slovan Ústí n.L.  4:5 a 3:1

HC Litvínov vs.BK Mladá Boleslav  0:2 a 4:1

 

4.kolo - X.Y.2017 (?)

SF1 - 1. vs.4.

SF2 - 2.vs.3.

o 3.místo -

Finále -

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. 5 bodů

2. 3 body

3. 1 bod

4. 0 bodů

 

Tabulka sk.I.:

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. BK Mladá Boleslav 12 8 1 3 21 : 16 17
2. HC Sparta Praha 12 6 3 3 30 : 17 15
3. HC Litvínov 12 5 1 6 22 : 20 11
4. HC Ústí nad Labem 12 2 1 9 13 : 34 5
(15.3.2018)

 

Skupina „II.“ (HC Dukla Jihlava, HC Vítkovice Ridera, Mountfield HK, HC Orlíci Uničov)

Skupina II_6001.kolo - 28.1.2018 (Jihlava)

HC Dukla Jihlava vs.HC Vítkovice Ridera  1:3 a 0:1

Mountfield HK vs.HC Orlíci Uničov  0:0 a 0:3

HC Dukla Jihlava vs.Mountfield HK  2:0 a 2:1

HC Vítkovice Ridera vs.HC Orlíci Uničov  0:0 a 2:4

 

2.kolo - 6.2.2018 (Vítkovice)

HC Dukla Jihlava vs.HC Orlíci Uničov  0:3 a 1:3

HC Vítkovice vs.Mountfield HK  0:2 a 3:3

HC Dukla Jihlava vs.HC Vítkovice Ridera  2:0 a 3:3

Mountfield HK vs.HC Orlíci Uničov  0:1 a 1:0

 

3.kolo - 20.3.2018 (Uničov)

HC Dukla Jihlava vs.HC Orlíci Uničov

HC Vítkovice vs.Mountfield HK

HC Dukla Jihlava vs.Mountfield HK

HC Vítkovice Ridera vs.HC Orlíci Uničov

 

4.kolo - X.Y.2017 (Uničov)

SF1 - 1. vs.4.

SF2 - 2.vs.3.

o 3.místo -

Finále -

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. 5 bodů

2. 3 body

3. 1 bod

4. 0 bodů

 

Tabulka sk.II.:

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. HC Orlíci Uničov 8 5 2 1 14 : 4 12
2. HC Vítkovice Ridera 8 2 3 3 12 : 15 7
3. HC Dukla Jihlava 8 3 1 4 11 : 14 7
4. Mountfield HK 8 2 2 4 7 : 11 6
(6.2.2018)

 

Skupina „III.“ (Piráti Chomutov, HC Hvězda Praha, Karlovarský kraj, HC Motor České Budějovice)

Skupina III_6001.kolo - 13.2.2018 (Hvězda)

HC Hvězda Praha vs.Karlovarský kraj  3:3 a 1:2

Karlovarský kraj vs.HC Motor Č.Budějovice  1:3 a 3:1

HC Hvězda Praha vs.HC Motor Č.Budějovice  5:1 a 2:1

 

2.kolo - X.Y.2018 (?)

Piráti Chomutov vs.HC Motor Č.Budějovice

HC Hvězda Praha vs.Karlovarský kraj

Piráti Chomutov vs.HC Hvězda Praha

Karlovarský kraj vs.HC Motor Č.Budějovice

 

3.kolo - X.Y.2018 (?)

Piráti Chomutov vs.HC Motor Č.Budějovice

HC Hvězda Praha vs.Karlovarský kraj

Piráti Chomutov vs.Karlovarský kraj

HC Hvězda Praha vs.HC Motor Č.Budějovice

 

4.kolo - X.Y.2017 (?)

SF1 - 1. vs.4.

SF2 - 2.vs.3.

o 3.místo -

Finále -

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. 5 bodů

2. 3 body

3. 1 bod

4. 0 bodů

 

Tabulka sk.III.:

1. HC Hvězda Praha 4 2 1 1 11 : 7 5
2. Karlovarský kraj 4 2 1 1 9 : 8 5
3. HC Motor Č.Budějovice 4 1 0 3 6 : 11 2
4. Piráti Chomutov 0 0 0 0 0 : 0 0
(13.2.2018)

 

Skupina „IV.“ (TJ Bílí Tygři Liberec, HC Ševci Zlín, HC Dynamo Pardubice, HC Oceláři Třinec)

Skupina IV_6001.kolo - 2.2.2018 (Liberec)

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Dynamo Pardubice  2:0 a 2:0

HC Oceláři Třinec vs.HC Dynamo Pardubice  0:2 a 3:4

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Oceláři Třinec  3:0 a 3:3

- HC Ševci Zlín se tohoto turnaje bohužel nemohli zúčastnit.

 

2.kolo - 12.3.2018 (Pardubice)

HC Dynamo Pardubice vs.HC Ševci Zlín  2:1 a 1:1

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Oceláři Třinec  2:2 a 5:2

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Dynamo Pardubice  3:1 a 3:1

HC Oceláři Třinec vs.HC Ševci Zlín  1:3 a 1:0

 

3.kolo - X.Y.2018 (Pardubice)

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Oceláři Třinec

HC Ševci Zlín vs.HC Dynamo Pardubice

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Dynamo Pardubice

HC Ševci Zlín vs. HC Oceláři Třinec

 

4.kolo - X.Y.2017 (Třinec)

SF1 - 1. vs.4.

SF2 - 2.vs.3.

o 3.místo -

Finále -

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. 5 bodů

2. 3 body

3. 1 bod

4. 0 bodů

 

Tabulka sk.IV.:

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. TJ Bílí Tygři Liberec 8 6 2 0 23 : 9 14
2. HC Dynamo Pardubice 8 3 1 4 11 : 15 7
3. HC Oceláři Třinec 8 1 2 5 12 : 22 4
4. HC Ševci Zlín 4 1 1 2 5 : 5 3
(12.3.2018)

 

 

I.část – kvalifikační skupiny (A, B, C a D)

Skupina „A“ (Karlovarský kraj, HC Slovan Ústí nad Labem, Piráti Chomutov, HC Litvínov)

Skupina A_6001.kolo - 5.9.2017 (Karlovy Vary)

Karlovarský kraj vs.HC Slovan Ústí n.L.  1:3 a 3:1

Piráti Chomutov vs.HC Litvínov  0:4 a 0:3

Karlovarský kraj vs.Piráti Chomutov  3:1 a 1:1

HC Litvínov vs.HC Slovan Ústí n.L.  2:2 a 3:1

 

2.kolo - 15.9.2017 (Ústí n.L.)

Karlovarský kraj vs.HC Litvínov  1:6 a 1:2

HC Slovan Ústí n.L. vs.Piráti Chomutov  2:2 a 2:1

Karlovarský kraj vs.HC Slovan Ústí n.L.  0:2 a 2:0

Piráti Chomutov vs.HC Litvínov  1:3 a 0:0

 

3.kolo - 11.10.2017 (Litvínov)

Piráti Chomutov vs.HC Slovan Ústí n.L.  4:1 a 0:2

HC Slovan Ústí n.L. vs.HC Litvínov  1:3 a 0:4

Karlovarský kraj vs.HC Litvínov 2:2 a 0:2

Piráti Chomutov vs.Karlovarský kraj  1:1 a 1:0

 

4.kolo - 18.10.2017 (Litvínov)

SF1 - HC Slovan Ústí n.L.vs.Karlovarský kraj  3 : 2 s.n. (0:2, 2:0)

SF2 - HC Litvínov vs.Piráti Chomutov  5 : 2 (3:0, 2:2)

o 3.místo - Karlovarský kraj  vs.Piráti Chomutov  5 : 3 (4:0, 1:3)

Finále – HC Litvínov vs.HC Slovan Ústí n.L.  10 : 2 (3:0, 7:2)

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. HC Litvínov   5 bodů

2. HC Slovan Ústí n.L.   3 body

3. Karlovarský kraj   1 bod

4. Piráti Chomutov   0 bodů

 

5.kolo - 5.11.2017 (Karlovy Vary)

Karlovarský kraj vs.HC Slovan Ústí n.L.  0:2 a 0:0

Piráti Chomutov vs.HC Litvínov  2:0 a 0:1

Karlovarský kraj vs.Piráti Chomutov  0:0 a 1:3

HC Litvínov vs.HC Slovan Ústí n.L.  0:0 a 1:1

 

6.kolo - 30.11.2017 (Ústí n.L.)

Karlovarský kraj vs.HC Litvínov  1:1 a 0:1

HC Slovan Ústí n.L. vs.Piráti Chomutov  1:0 a 1:2

Karlovarský kraj vs.HC Slovan Ústí n.L.  2:2 a 0:2

Piráti Chomutov vs.HC Litvínov  0:0 a 4:1

 

7.kolo - 13.12.2017 (Chomutov)

Piráti Chomutov vs.Karlovarský kraj  0:0 a 2:0

Piráti Chomutov vs.HC Slovan Ústí n.L.  0:0 a 2:2

HC Slovan Ústí n.L. vs.HC Litvínov  0:0 a 1:1

Karlovarský kraj vs.HC Litvínov 1:1 a 0:1

 

8.kolo - 17.1.2018 (Litvínov)

SF1 - HC Slovan Ústí n.L.vs.Piráti Chomutov  3 : 4 (1:0, 2:4)

SF2 - HC Litvínov vs.Karlovarský kraj  5 : 1 (1:1, 4:0)

o 3.místo - HC Slovan Ústí n.L. vs.Karlovarský kraj  4 : 2 (1:1, 3:1)

Finále – HC Litvínov vs.Piráti Chomutov  6 : 3 (2:1, 4:2)

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. HC Litvínov   5 bodů

2. Piráti Chomutov   3 body

3. HC Slovan Ústí n.L.   1 bod

4. Karlovarský kraj  0 bodů

 

Tabulka sk.A:

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. HC Litvínov 24 12 10 2 68 : 27 44
2. HC Ústí nad Labem 24 7 10 7 41 : 51 28
3. Piráti Chomutov 24 7 9 8 39 : 48 26
4. Karlovarský kraj 24 3 9 12 30 : 52 16
(17.1.2018)

 

Skupina „B“ (HC Motor České Budějovice, BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha, HC Hvězda Praha)

Skupina B_6001.kolo - 10.9.2017 (České Budějovice)

HC Motor České Budějovice vs.BK Mladá Boleslav  1:2 a 0:2

HC Sparta Praha vs.HC Hvězda Praha  7:1 a 3:1

HC Motor České Budějovice vs.HC Sparta Praha  3:3 a 1:4

HC Hvězda Praha vs.BK Mladá.Boleslav  0:1 a 0:1

 

2.kolo - 20.9.2017 (Mladá Boleslav)

BK Mladá Boleslav vs.HC Sparta Praha  1:5 a 1:2

HC Motor České Budějovice vs.HC Hvězda Praha  2:4 a 3:2

HC Sparta Praha vs.HC Hvězda Praha  6:1 a 4:2

HC Motor České Budějovice vs.BK Mladá.Boleslav  2:2 a 3:2

 

3.kolo - 8.10.2017 (Sparta Praha)

HC Motor České Budějovice vs.HC Sparta Praha  0:3 a 1:4

BK Mladá.Boleslav  vs.HC Hvězda Praha  1:1 a 0:1

HC Motor České Budějovice vs.HC Hvězda Praha  1:1 a 0:3

BK Mladá.Boleslav  vs.HC Sparta Praha  1:2 a 3:1

 

4.kolo - 18.10.2017 (Hvězda Praha)

SF1 - HC Sparta Praha vs.HC Motor České Budějovice  5 : 2 (3:1, 2:1)

SF2 - BK Mladá Boleslav vs.HC Hvězda Praha  3 : 4 (2:2, 1:2)

o 3.místo - HC Motor České Budějovice  vs.BK Mladá Boleslav  0 : 5 (0:1, 0:4)

Finále – HC Sparta Praha vs.HC Hvězda Praha  1 : 3 (1:1, 0:2)

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. HC Hvězda Praha   5 bodů

2. HC Sparta Praha   3 body

3. BK Mladá Boleslav   1 bod

4. HC Motor Č.Budějovice   0 bodů

 

5.kolo - 5.11.2017 (České Budějovice)

HC Motor České Budějovice vs.HC Sparta Praha  0:6 a 1:6

HC Hvězda Praha vs.BK Mladá.Boleslav  1:0 a 1:0

HC Sparta Praha vs.HC Hvězda Praha  2:2 a 2:9

HC Motor České Budějovice vs.BK Mladá.Boleslav  0:1 a 2:4

 

6.kolo - 22.11.2017 (Mladá Boleslav)

BK Mladá Boleslav vs.HC Sparta Praha  0:1 a 2:4

HC Motor České Budějovice vs.HC Hvězda Praha  0:3 a 3:4

HC Sparta Praha vs.HC Hvězda Praha  1:0 a 3:3

HC Motor České Budějovice vs.BK Mladá.Boleslav  3:4 a 1:1

 

7.kolo - 5.12.2017 (Sparta Praha)

HC Sparta Praha vs.HC Motor České Budějovice  2:1 a 2:2

BK Mladá.Boleslav  vs.HC Hvězda Praha  6:0 a 5:0

HC Motor České Budějovice vs.HC Hvězda Praha  1:0 a 1:1

HC Sparta Praha vs.BK Mladá.Boleslav  0:2 a 3:3

 

8.kolo - 26.1.2018 (Hvězda Praha)

SF1 - HC Sparta Praha vs.HC Motor České Budějovice  5 : 3 (3:1, 2:2)

SF2 - BK Mladá Boleslav vs.HC Hvězda Praha  6 : 0 (3:0, 3:0)

o 3.místo - HC Motor České Budějovice  vs.HC Hvězda Praha  1 : 6 (1:5, 0:1)

Finále – HC Sparta Praha vs.BK Mladá Boleslav  4 : 1 (1:0, 3:1)

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. HC Sparta Praha   5 bodů

2. BK Mladá Boleslav   3 body

3. HC Hvězda Praha   1 bod

4. HC Motor Č.Budějovice   0 bodů

 

Tabulka sk.B

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. HC Sparta Praha 24 16 5 3 91 : 50 45
2. BK Mladá Boleslav 24 11 4 9 60 : 41 30
3. HC Hvězda Praha 24 8 5 11 54 : 64 27
4. HC Motor Č.Budějovice 24 3 6 15 38 : 87 12
(29.1.2018)

 

Skupina „C“ (Mountfield HK, HC Dynamo Pardubice, HC Dukla Jihlava, TJ Bílí Tygři Liberec)

Skupina C_6001.kolo - 10.9.2017 (Hradec Králové)

Mountfield HK vs.HC Dynamo Pardubice  0:1 a 2:0

HC Dukla Jihlava vs.TJ Bílí Tygři Liberec  2:0 a 4:1

Mountfield HK vs.HC Dukla Jihlava  2:4 a 2:2

HC Dynamo Pardubice vs.TJ Bílí Tygři Liberec  3:2 a 1:3

IMG_3224_600

2.kolo - 20.9.2017 (Pardubice)

Mountfield HK vs. TJ Bílí Tygři Liberec  1:1 a 3:0

HC Dynamo Pardubice vs. HC Dukla Jihlava  1:2 a 0:4

Mountfield HK vs. HC Dynamo Pardubice  3:0 a 6:0

HC Dukla Jihlava  vs.TJ Bílí Tygři Liberec  2:2 a 3:0

 

3.kolo - 8.10.2017 (Jihlava)

HC Dukla Jihlava vs.Mountfield HK  1:1 a 2:0

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Dynamo Pardubice  1:0 a 5:0

HC Dukla Jihlava vs. HC Dynamo Pardubice  1:0 a 5:0

Mountfield HK  vs.TJ Bílí Tygři Liberec  3:0 a 3:0

 

4.kolo - 24.10.2017 (Liberec)

SF1 - TJ Bílí Tygři Liberec vs.Mountfield HK  0 : 5 (0:2, 0:3)

SF2 - HC Dynamo Pardubice vs.HC Dukla Jihlava  0 : 1 (0:1, 0:0)

o 3.místo - TJ Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice 4 : 9 (2:7, 2:2)

Finále – Mountfield HK – HC Dukla Jihlava  1 : 3 (1:1, 0:2)

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. HC Dukla Jihlava  5 bodů

2. Mountfield HK  3 body

3. HC Dynamo Pardubice  1 bod

4. TJ Bílí Tygři Liberec  0 bodů

 

5.kolo - 12.11.2017 (Hradec Králové)

Mountfield HK vs.HC Dynamo Pardubice  2:0 a 0:0

HC Dukla Jihlava vs.TJ Bílí Tygři Liberec  1:0 a 2:2

Mountfield HK vs.HC Dukla Jihlava  2:2 a 4:1

HC Dynamo Pardubice vs.TJ Bílí Tygři Liberec  1:1 a 0:1

IMG_3459_600

6.kolo - 22.11.2017 (Pardubice)

Mountfield HK vs. TJ Bílí Tygři Liberec  2:0 a 2:1

HC Dynamo Pardubice vs. HC Dukla Jihlava  1:1 a 1:3

Mountfield HK vs. HC Dynamo Pardubice  1:0 a 3:1

HC Dukla Jihlava  vs.TJ Bílí Tygři Liberec  2:2 a 2:2

IMG_3484_600

7.kolo - 13.12.2017 (Jihlava)

HC Dukla Jihlava vs.Mountfield HK  0:0 a 1:1

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Dynamo Pardubice  1:2 a 3:0

HC Dukla Jihlava vs. HC Dynamo Pardubice  4:0 a 4:0

Mountfield HK  vs.TJ Bílí Tygři Liberec  4:2 a 2:4

IMG_3537_600

8.kolo - 16.1.2018 (Liberec)

TJ Bílí Tygři Liberec vs.Mountfield HK  3 : 2 (0:0, 3:2)

Mountfield HK vs.HC Dynamo Pardubice 1 : 4 (0:0, 1:4)

TJ Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice 4 : 3 (1:1, 3:2)

Konečné výsledky osmého kola:

1. TJ Bílí Tygři Liberec  5 bodů

2. HC Dynamo Pardubice  3 body

3. Mountfield HK  1 bod

4. HC Dukla Jihlava  0 bodů

- Dukla Jihlava se turnaje nemohla zúčastnit z důvodu nemoci

 

Tabulka sk.C:

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. HC Dukla Jihlava 24 13 10 1 59 : 25 41
2. Mountfield HK 24 13 7 4 58 : 33 37
3. TJ Bílí Tygři Liberec 24 6 6 12 45 : 64 23
4. HC Dynamo Pardubice 24 3 3 18 28 : 68 13
(16.1.2018)

 

Skupina „D“ (HC Orlíci Uničov, HC Oceláři Třinec, Ševci Zlín, HC Vítkovice Ridera)

1.kolo - 13.9.2017 (Uničov)

HC Orlíci Uničov vs.Ševci Zlín  3:2 a 2:0

HC Oceláři Třinec vs.Ševci Zlín  3:2 a 1:6

HC Orlíci Uničov vs.HC Oceláři Třinec  2:1 a 5:1

dohrávka: HC Oceláři Třinec vs.HC Vítkovice Ridera  2:0 a 4:2

 

2.kolo - (Třinec)

HC Orlíci Uničov vs.HC Vítkovice Ridera  1:1 a 1:3

HC Orlíci Uničov vs.HC Oceláři Třinec  0:1 a 4:1

Ševci Zlín vs.HC Vítkovice Ridera  0:2 a 2:1

Ševci Zlín vs.HC Vítkovice Ridera  0:2 a 0:1

- ještě je nutné dohrát zápas HC Oceláři Třinec vs.HC Vítkovice Ridera !

 

3.kolo - (Zlín)

HC Orlíci Uničov vs.Ševci Zlín  1:1 a 3:4

HC Oceláři Třinec vs.HC Vítkovice Ridera  0:3 a 0:2

HC Orlíci Uničov vs.HC Vítkovice Ridera  0:3 a 0:1

HC Oceláři Třinec vs.Ševci Zlín  1:2 a 1:1

 

4.kolo - 24.10.2017 (Vítkovice)

SF1 - HC Vítkovice Ridera  vs.HC Oceláři Třinec  10 : 2

SF2 - Ševci Zlín vs.HC Orlíci Uničov  3 : 2 sn.

o 3.místo – HC Oceláři Třinec  – HC Orlíci Uničov  1 : 2

Finále – HC Vítkovice Ridera – Ševci Zlín  3 : 1

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. HC Vítkovice Ridera  5 bodů

2. Ševci Zlín  3 body

3. HC Orlíci Uničov  1 bod

4. HC Oceláři Třinec  0 bodů

 

5.kolo - 7.11.2017 (Uničov)

HC Orlíci Uničov vs.Ševci Zlín  1:1 a 2:4

HC Vítkovice Ridera vs.Ševci Zlín  3:0 a 5:1

HC Orlíci Uničov vs.HC Oceláři Třinec  0:1 a 1:1

HC Vítkovice Ridera vs.HC Oceláři Třinec  3:0 a 1:1

 

6.kolo - 28.11.2017 (Zlín)

Ševci Zlín vs.HC Orlíci Uničov  1:2 a 0:4

HC Vítkovice Ridera vs.HC Oceláři Třinec  3:0 a 1:1

HC Vítkovice Ridera vs.HC Orlíci Uničov  0:2 a 1:2

Ševci Zlín vs.HC Oceláři Třinec  3:1 a 1:5

 

7.kolo - (Třinec)

HC Orlíci Uničov vs.HC Vítkovice Ridera  1:0 a 0:1

HC Oceláři Třinec vs.Ševci Zlín  1:3 a 2:4

Ševci Zlín vs.HC Vítkovice Ridera  1:0 a 2:2

HC Oceláři Třinec vs.HC Orlíci Uničov 1:5 a 3:2

 

8.kolo - 13.1.2018 (Vítkovice)

SF1 - HC Vítkovice Ridera  vs.HC Oceláři Třinec  3 : 1

SF2 - Ševci Zlín vs.HC Orlíci Uničov  2 : 1

o 3.místo – HC Oceláři Třinec  – HC Orlíci Uničov  1 : 2 sn.

Finále – HC Vítkovice Ridera – Ševci Zlín  3 : 0

Konečné výsledky osmého kola:

1. HC Vítkovice Ridera  5 bodů

2. Ševci Zlín  3 body

3. HC Orlíci Uničov  1 bod

4. HC Oceláři Třinec  0 bodů

 

Tabulka sk.D:

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. HC Vítkovice Ridera 24 13 4 7 61 : 25 40
2. HC Orlíci Uničov 24 11 4 9 51 : 40 28
3. HC Ševci Zlín 24 9 4 11 47 : 59 28
4. HC Oceláři Třinec 24 7 4 13 38 : 73 18
(13.1.2018)

 

 

26.-27.12.2017 – Vánoční turnaj Zlín

MHK vs.HC Kometa Brno  7 : 5 (0:1, 5:2, 2:2)

MHK vs.Aukro Berani Zlín  4 : 3 (4:1, 0:1, 0:1)

MHK vs.Bílí Tygři Liberec  4 : 2 (1:0, 0:1, 3:1)

MHK vs.HC Vítkovice Ridera  0 : 5 (0:1, 0:1, 0:3)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ TURNAJE:  Jan Kasal

Sestava:  Kasal, Lequin – Veselý, Žaba, Samek, Bezpalec, Fiala – Zrzavý, Dunda, Vencl – Síla, Klíma, Král – Sláma, Felcman, Šimek

 

1. HC Vítkovice Ridera  7 b.

2. Mountfield HK  6 b.

3. HC Kometa Brno  4 b.

4. Aukro Berani Zlín  2 b.

5. Bílí Tygři Liberec  1 b.

IMG_2090_600 

19.-20.8.2017 – Turnaj Třemošná

První ostrou akci nové sezóny zvládli kluci parádně. Na špičkově obsazeném turnaji brali zlato a ukázali, že patří do absolutní klubové špičky ve své věkové kategorii.

MHK vs.HC Sparta Praha  4 : 2

MHK vs.Bílí Tygři Liberec  3 : 1

MHK vs.HC Dukla Jihlava  5 : 4 sn.

MHK vs.HC Škoda Plzeň 1929  16 : 1

MHK vs.HC Meteor Třemošná  3 : 4 sn.

NEJLEPŠÍ HRÁČ MHK: Filip Žaba

Sestava:  Kasal, Lequin – Žaba, Bezpalec, Veselý, Fiala – Šimek, Klíma, Felcman – Síla, Král, Vencl – Sklenář, Voděracký

 

1.  Mountfield HK  12 b. 31:12

2.  Dukla Jihlava  10 b. 20:18

3.  HC Sparta Praha  9 b. 25:12

4. Bílí Tygři Liberec  6 b. 13:19

5. HC Meteor Třemošná  5 b. 12:13

6.  Plzeň 1929  3 b. 9:36

IMG_3164_600 2017-08-20-PHOTO-00000023_600


24.11.2017, příprava Praha

MHK vs.HC Letci Letňany  5 : 2 (2:1, 1:0, 2:1)

Branky a asistence: Sláma (Dunda), Vencl (Král, Klíma), Sláma (Dunda, Síla), Král, Žaba (Klíma)

Sestava:  Lequin, Kasal - Žaba, Bezpalec, Veselý, Sklenář, Šír - Dunda, Klíma, Sláma - Král, Síla, Vencl - Zrzavý, Čerevko

IMG_3486_600 

29.10.2017, příprava Benátky n.J.

MHK vs.SKA Petrohrad (06)  4 : 3 sn. (2:0, 0:3, 1:0)

Branky a asistence: Sláma (Žaba), Síla (Vencl, Dunda), Sláma (Šimek), rozhodující nájezd – Sláma

Sestava:  Kasal, Lequin - Žaba, Bezpalec, Veselý, Sklenář, Šír, Nefe - Šimek, Klíma, Sláma - Vencl, Dunda, Síla - Hypský , Zrzavý, Čerevko

IMG_3379_600 

2.9.2017, příprava Vrchlabí

MHK vs.HC Stadion Vrchlabí  7 : 5

Sestava: Kasal - Bezpalec, Veselý, Ondruš, Samek, Koldrt, Šír – Král, Klíma, Síla – Vencl, Zrzavý, Jón – Pražák, Voděracký, Hypský

 

28.8.2017, příprava H.K.

MHK vs.Bílí Tygři Liberec  9 : 2

Sestava: Kasal - Žaba, Bezpalec, Veselý, Sklenář, Šír – Felcman, Klíma, Král – Zrzavý, Síla, Vencl – Jón, Voděracký

 

25.8.2017, příprava Ml.Boleslav

MHK vs.BK Ml.Boleslav  5 : 3 (2:1, 1:2, 2:0)

Sestava: Lequin, Kasal - Žaba, Veselý, Bezpalec, Šír – Felcman, Klíma, Síla – Vencl, Pražák, Sklenář

 

Aktuality

Volný led

Ve čtvrtek 15.11.2018, 15:00 - 16:00 je opět volný led.

Úklid šatny

Od září budu vybírat od každého hráče 100Kč/měsíc na úklid šatny. Zbytek peněz bude použit na nákup pásek na štulpny a hokejky. Proto prosím na páteční zápas s Libercem 100 Kč. Díky, Petr

Vstup na zápasy extraligy

Hráči Mountfieldu HK mají vstup na zápasy našeho A týmu zdarma. Sraz vždy 25 min.před začátkem utkání u vchodu od Jiráskových sadů.

Nabídka Asportshemský

"Po celý školní rok v pracovních dnech od 8.00 do 13.00 platí SLEVA 50% pro hráče klubu Mountfield HK na hodiny skatemillu, umělého ledu (stickhandling, střelba, přihrávky, kličky, odebírání, krytí - zkrátka hockey skills), ale i na funkční zóny ( koordinace, agility, posilování, kompenzace a protahování). Příjemné prostřední, profi přístup, čerstvé ovoce, Gain i Protein nápoje, tyčinky, BCAA k zakoupení. V případě zájmu se ozvěte se na tel. 602 438 109 nebo info@asportshemsky.cz, nebo se stavte domluvit přímo k nám na recepci do Asportshemský - zimní stadion Pardubice (malá hala)."

Zasílání krátkých zpráv

V aplikaci pro mobilní telefony WhatsApp bude založena skupina pro zasílání krátkých informačních zpráv. Tento informační kanál bude sloužit pro rychlé informování rodičů trenéry nebo vedoucím mužstva. V žádném případě prosím nevyužívejte k omluvám nebo jiným zprávám. Toto stále přímo na trenéra. P.S.:  Pro zařazení do skupiny na WhatsApp mě prosím kontaktujte mailem petr.dunda@cht-pce nebo volejte, pište. Petr

Pozor!

Chtěl by jenom připomenout přísný zákaz vstupu rodičů, příbuzných a jiných známých do prostoru chodby k šatnám A týmu, dorostu, juniorky a 8.třídy!