15.3.2016  MHK vs.výběr Libereckého kraje  5 : 3 (3:1, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky:  4. Sláma (Kukumberg), 16. Vencl, 20. Zámečník (Vencl), 28. Sláma (Zámečník, Vencl), 29. Vencl (Nefe)

Sestava:  Kasal, Lequin – Žaba, Kacálek, M.Veselý, Hančák – Síla, Dunda, Sláma – Vencl, Kukumberg, Zámečník – Nefe, Sklenář

23.02. 2016 MHK vs. Les Tigres dé Boulogne (Francie)  19 : 1 (11:0, 6:0, 2:1)

Branky a nahrávky: Dunda (Sklenář), Koldrt, Sláma, Kukumberg (Sláma), Bezpalec (Nefe), Sláma (Dunda), Nefe (Bezpalec), Dunda (Sklenář), Žaba, Bezpalec (Žaba), Žaba (Bezpalec), Kukumberg (Sklenář), Soukup (Veselý), Pražák (Koldrt), Pražák (Havránek), Havránek (Zeman), Soukup, Kacálek (Žaba), Zeman

Sestava: Lequin, Kasal, Neuman, Soukup, Zeman, Pražák, Koldrt, Havránek, Bulat, Brejcha, Sklenář, Kacálek, Nefe, Sláma, Žaba, Bezpalec, Kukumberg, Dunda, Veselý M.

Kluci dovolili zahraničnímu soupeři pouze jednu branku cti a to došlo hned po první třetině k prohození útočníků s obránci. Řada kluků si tak vyzkoušela nové role přímo v utkání.

04.10. 2015 MHK vs. Bílí Tygři Liberec 3 : 6 (2:2, 0:3, 1:1)

Branky a nahrávky: Jón, Ondruš, Brejcha (Bezpalec)

Sestava: Lequin – Veselý, Bezpalec, Samek, Kacálek, Sklenář, Bulat – Dunda, Žaba, Sláma – Brejcha, Voděracký, Nefe – Ondruš, Jón, Neuman, Soukup

Zápas jsme prohráli v posledních 2 minutách 2. třetiny, kdy jsme inkasovali 3 góly. Hlavní příčinou však byla neschopnost vstřelit víc branek.

20.9. 2015 MHK vs. HC Dynamo Pardubice 7 : 4 (1:2, 3:1, 3:1)

Branky a nahrávky: Brejcha (Voděracký), Voděracký (Bezpalec), Bezpalec (Voděracký, Žaba), Bezpalec (Veselý), Dunda (Voděracký), Čuřík (Pražák), Žaba (Bezpalec)

Sestava: Lequin, Kasal – Veselý, Dunda, Sklenář, Kacálek – Voděracký, Žaba, Bezpalec, Brejcha, Sláma, Hypský – Kvasnička, Ondruš, Čuřík, Pražák

Po první třetině jsme díky gólu soupeře 2s před koncem třetiny prohrávali 1 : 2. Po proházení formací jsme však nad soupeřem získali převahu a další dvě třetiny a celkově i zápas již vyhráli.

27.8. 2015 MHK vs. SC Kolín 9 : 3 (3:0, 2:1, 4:2)

Branky a nahrávky: Žaba, Voděracký, Žaba (Voděracký), Dunda (Sláma), Kvasnička (Ondruš), Žaba, Voděracký (Sláma), Brejcha (Bulat), Bezpalec (Pražák, Brejcha)

Sestava: Kasal – Sklenář, Žaba, Kacálek, Bulat – Dunda, Sláma, Voděracký – Pražák, Bezpalec, Brejcha – Ondruš, Jón, Kvasnička

24.8. 2015 MHK vs.Bílí Tygři Liberec 5 : 8 (0:2, 2:3, 3:3)

Branky a nahrávky: Bezpalec (Žaba), Sláma (Veselý), Brejcha (Bezpalec), Bezpalec (Samek), Dunda (Veselý)

Sestava: Lequin, Kasal – Veselý, Samek, Sklenář, Žaba – Dunda, Sláma, Voděracký – Nefe, Bulat, Bezpalec – Ondruš, Brejcha, Jón

23.8. 2015 BK HAVLÍČKŮV BROD vs. MHK 3 : 7 (2:2, 0:3, 1:2)

Branky a nahrávky: Sláma (Dunda), Brejcha (Samek), Jón (Bulat), Sláma, Dunda (Žaba), Žaba (Dunda), Bezpalec (Nefe)

Sestava: Lequin – Veselý, Samek, Sklenář, Bulat – Dunda, Sláma, Žaba – Nefe, Voděracký, Bezpalec – Ondruš, Brejcha, Jón

18.8. 2015 MHK vs. BK Havlíčkův Brod 8 : 5 (4:3, 1:1, 3:1)

Branky a nahrávky: Sláma, Sláma, Kvasnička, Sláma, Sláma (Žaba), Sláma (Dunda), Ondruš, Jón (Bezpalec)

Sestava: Lequin – Dunda, Sláma, Žaba, Nefe, Samek, Hypský, Voděracký, Bezpalec, Pražák, Veselý, Ondruš, Brejcha, Jón, Soukup, Čuřík, Bulat, Kvasnička

Přípravné zápasy – srpen 2015

St: 26.08.: Kolín – MHK
So, Ne: 29. – 30.8.: turnaj Třinec

15.11. 2014 Královští Lvi HK vs. Bílí Tygři Liberec 5:11 (1:2, 2:7, 2:2)

Branky a nahrávky: Brejcha (Žaba), Sláma (SN), Sláma (Dunda, Bezpalec), Žaba (SN), Brejcha (Nefe, Hypský)

Sestava: Kasal, Lequin – Veselý, Samek, Sklenář, Žaba, Černý, Bulat, Sláma – Bezpalec – Dunda, Hypský – Brejcha – Nefe, Ondruš – Kacálek – Soukup

V první třetině nic nenaznačovalo tomu co se bude dít v té druhé. Ke konci 2. třetiny to už bylo na ručník či RSC (dnes TKO pozn. autor.), co střídání to gól. Ve 3. dějství se kluci zvedli a nebýt branky po špatném vyhození v poslední minutě tak ji kluci mohli i vyhrát. PŽ

21.09. 2014 Královští Lvi HK vs. HC Sparta Praha 8 : 4 (0:1, 4:2, 4:1)

Branky a nahrávky: Bezpalec (Veselý), Bezpalec (Veselý), Jón (Maršík), Bezpalec, Sláma (SN), Voděracký, Dunda, Bezpalec (SN)

Sestava: Kasal, Lequin – Žaba, Sklenář, Veselý, Samek, Bulat, Maršík – Sláma, Dunda, Hypský – Kacálek, Bezpalec, Brejcha – Voděracký, Ondrůš, Jón

Vítězství… Tak takový konečný výsledek čekal asi málokdo, i když pokaždé věříme v sílu mužstva jako celku. Ta se projevila ve druhé třetině, kdy se proti Spartě prosadila druhá lajna. Míla dvakrát vyvezl puk a Áďa před brankou soupeře nechyboval. Pak se osmělili i mladší kluci a nakonec se podařilo dát gól ze hry i první lajně, která hrála proti sparťanským esům. Síla střely sparťanů se pak prokázala při samostatných nájezdech, ve kterých nás 6:4 Sparta přejela (góly: Bezpalec, Žaba, Sklenář, Sláma) PŽ.

Pardubice 20.09. 2014

Sestava tým 1: Kasal, Nefe, Voděracký, Kacálek, Brejcha, Bulat, Pražák, Krögler
Sestava tým 2: Lequin, Bezpalec, Hypský, Žaba, Maršík, Soukup, Neuman, Pražák

Výsledky:
Král. Lvi HK 1 – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1 8 : 5 tř. 2:1, 3:4, 3:0 góly: 3x Brejcha, 2x Voděracký, 1x Nefe, 1x Kacálek, 1x Bulat
Král. Lvi HK 2 – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2 7 : 8 tř. 3:4, 2:1, 2:3 góly: 5x Bezpalec, 2x Žaba

Díky rozhození našich i pardubických kluků do dvou mužstev byly oba zápasy hodně vyrovnané. První tým ve druhé polovině třetí třetiny dokázal strhnout vítězství na svoji stranu. Kluci z druhého týmu i přes urputnou snahu první lajny těsně prohráli. PŽ

Přátelské utkání Kolín 13.09. 2014

Sestava:
Tým 1 – Lequin, Dunda, Sláma, Hypský, Jón, Žaba, Sklenář, Bulat
Tým 2 – Kasal, Bezpalec, Kacálek, Neffe, Veselý, Voděracký, Brejcha, Samek

Výsledky minihokej:
Tým 1 - SC Kolín modrý  10 : 7  pol. 5:5, 5:2  góly: 5x Dunda, 2x Sláma, 1x Žaba, 1x Jón, 1x Bulat
Tým 2 - SC Kolín bílý 1 : 3 pol. 1:2, 0:1 gól: Bezpalec

Velký hokej: Královští lvi Hradec Králové - SC Kolín  2 : 2 (0:1, 2:1)
branky: Jón, Neffe
Sestava: Kasal, Lequin – Žaba, Sklenář, Veselý,Samek, Bulat – Dunda, Sláma, Hypský – Kacálek, Bezpalec, Neffe – Brejcha, Voděracký, Jón

Naši borci si po rozehrání na minihokeji poprvé vyzkoušeli velký hokej v sestavě, která nastoupí do druhé části soutěže roč. 2005. I kluci, kteří nemají hru zažitou ze střídavých startů za vyšší ročník ukázali, že znají dobře pravidlo o ofsajdu a velkého kluziště se nebojí. Však první gól dával po odražené střele do brejku vyslaný Kuba Jón 06tka. V zápase jsme však na dobře bránícího soupeře nevytáhli žádné eso a tak je nerozhodný výsledek spravedlivý.

Přátelská utkání 30.08. 2014

Sestava: Lequin, Kasal, Hypský, Voděracký, Kacálek, Bulat, Černý, Brejcha, Maršík, Jón, Samek, Ondruš

Výsledky:

Král. Lvi HK - HC Slovan Ústečtí Lvi  3 : 12  tř. 1:4, 1:5, 1:3  góly: 2x Brejcha, 1x Voděracký

HC Slovan Ústečtí Lvi – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice  8 : 6

Král. Lvi - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice  5 : 13  tř. 3:4, 1:6, 1:3  góly: 2x Voděracký, 1x Samek, 1x Bulat, 1x Hypský

Přátelské utkání 31.08. 2014

Sestava: Kasal, Nefe, Bezpalec, Žaba, Hypský, Sklenář, Voděracký, Brejcha, Kacálek, Samek

Výsledek:

Král. Lvi HK - BK Mladá Boleslav  8 : 7  tř. 3:1, 3:2, 2:4  góly: 2x Žaba, 2x Bezpalec, 2x Brejcha, 1x Nefe, 1x Hypský

O víkendu kluci sehráli první přátelská utkání a měli možnost vyzkoušet sílu, rychlost a mnohdy i tvrdost hráčů z klubů velkých jmen.  PŽ