Propozice DTS U13 pro sezónu 2017/18 – DTS U13 2017-18

 

II.část – postupové skupiny (I.,II., III. a IV.)

Skupina „I.“ (HC Litvínov, HC Sparta Praha, HC Slovan Ústí nad Labem, BK Mladá Boleslav)

Skupina I_600

1.kolo - 23.2.2018 (Litvínov)

HC Slova Ústí n.L. vs.BK Mladá Boleslav  0:1 a 1:2

HC Litvínov vs.HC Sparta Praha  0:2 a 2:2

HC Sparta vs.BK Mladá Boleslav  3:1 a 3:0

HC Litvínov vs.HC Ústí n.L.  1:0 a 5:0

 

2.kolo - 28.2.2018 (Praha)

HC Litvínov vs.HC Sparta Praha  0:1 a 3:2

HC Slova Ústí n.L. vs.BK Mladá Boleslav  0:1 a 1:3

BK Ml.Boleslav vs.HC Litvínov  2:1 a 5:1

HC Sparta Praha vs.HC Slovan Ústí n.L.  1:1 a 7:1

 

3.kolo - 15.3.2018 (Ml.Boleslav)

BK Mladá Boleslav vs.HC Sparta Praha  2:1 a 1:1

HC Ústí n.L. vs.HC Litvínov  0:3 a 3:2

HC Sparta Praha vs.HC Slovan Ústí n.L.  4:5 a 3:1

HC Litvínov vs.BK Mladá Boleslav  0:2 a 4:1

 

4.kolo - X.Y.2017 (?)

SF1 - 1. vs.4.

SF2 - 2.vs.3.

o 3.místo -

Finále -

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. 5 bodů

2. 3 body

3. 1 bod

4. 0 bodů

 

Tabulka sk.I.:

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. BK Mladá Boleslav 12 8 1 3 21 : 16 17
2. HC Sparta Praha 12 6 3 3 30 : 17 15
3. HC Litvínov 12 5 1 6 22 : 20 11
4. HC Ústí nad Labem 12 2 1 9 13 : 34 5
(15.3.2018)

 

Skupina „II.“ (HC Dukla Jihlava, HC Vítkovice Ridera, Mountfield HK, HC Orlíci Uničov)

Skupina II_600

1.kolo - 28.1.2018 (Jihlava)

HC Dukla Jihlava vs.HC Vítkovice Ridera  1:3 a 0:1

Mountfield HK vs.HC Orlíci Uničov  0:0 a 0:3

HC Dukla Jihlava vs.Mountfield HK  2:0 a 2:1

HC Vítkovice Ridera vs.HC Orlíci Uničov  0:0 a 2:4

 

2.kolo - 6.2.2018 (Vítkovice)

HC Dukla Jihlava vs.HC Orlíci Uničov  0:3 a 1:3

HC Vítkovice vs.Mountfield HK  0:2 a 3:3

HC Dukla Jihlava vs.HC Vítkovice Ridera  2:0 a 3:3

Mountfield HK vs.HC Orlíci Uničov  0:1 a 1:0

 

3.kolo - 20.3.2018 (Uničov)

HC Dukla Jihlava vs.HC Orlíci Uničov

HC Vítkovice vs.Mountfield HK

HC Dukla Jihlava vs.Mountfield HK

HC Vítkovice Ridera vs.HC Orlíci Uničov

 

4.kolo - X.Y.2017 (Uničov)

SF1 - 1. vs.4.

SF2 - 2.vs.3.

o 3.místo -

Finále -

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. 5 bodů

2. 3 body

3. 1 bod

4. 0 bodů

 

Tabulka sk.II.:

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. HC Orlíci Uničov 8 5 2 1 14 : 4 12
2. HC Vítkovice Ridera 8 2 3 3 12 : 15 7
3. HC Dukla Jihlava 8 3 1 4 11 : 14 7
4. Mountfield HK 8 2 2 4 7 : 11 6
(6.2.2018)

 

Skupina „III.“ (Piráti Chomutov, HC Hvězda Praha, Karlovarský kraj, HC Motor České Budějovice)

Skupina III_600

1.kolo - 13.2.2018 (Hvězda)

HC Hvězda Praha vs.Karlovarský kraj  3:3 a 1:2

Karlovarský kraj vs.HC Motor Č.Budějovice  1:3 a 3:1

HC Hvězda Praha vs.HC Motor Č.Budějovice  5:1 a 2:1

 

2.kolo - X.Y.2018 (?)

Piráti Chomutov vs.HC Motor Č.Budějovice

HC Hvězda Praha vs.Karlovarský kraj

Piráti Chomutov vs.HC Hvězda Praha

Karlovarský kraj vs.HC Motor Č.Budějovice

 

3.kolo - X.Y.2018 (?)

Piráti Chomutov vs.HC Motor Č.Budějovice

HC Hvězda Praha vs.Karlovarský kraj

Piráti Chomutov vs.Karlovarský kraj

HC Hvězda Praha vs.HC Motor Č.Budějovice

 

4.kolo - X.Y.2017 (?)

SF1 - 1. vs.4.

SF2 - 2.vs.3.

o 3.místo -

Finále -

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. 5 bodů

2. 3 body

3. 1 bod

4. 0 bodů

 

Tabulka sk.III.:

1. HC Hvězda Praha 4 2 1 1 11 : 7 5
2. Karlovarský kraj 4 2 1 1 9 : 8 5
3. HC Motor Č.Budějovice 4 1 0 3 6 : 11 2
4. Piráti Chomutov 0 0 0 0 0 : 0 0
(13.2.2018)

 

Skupina „IV.“ (TJ Bílí Tygři Liberec, HC Ševci Zlín, HC Dynamo Pardubice, HC Oceláři Třinec)

Skupina IV_600

1.kolo - 2.2.2018 (Liberec)

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Dynamo Pardubice  2:0 a 2:0

HC Oceláři Třinec vs.HC Dynamo Pardubice  0:2 a 3:4

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Oceláři Třinec  3:0 a 3:3

- HC Ševci Zlín se tohoto turnaje bohužel nemohli zúčastnit.

 

2.kolo - 12.3.2018 (Pardubice)

HC Dynamo Pardubice vs.HC Ševci Zlín  2:1 a 1:1

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Oceláři Třinec  2:2 a 5:2

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Dynamo Pardubice  3:1 a 3:1

HC Oceláři Třinec vs.HC Ševci Zlín  1:3 a 1:0

 

3.kolo - X.Y.2018 (Pardubice)

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Oceláři Třinec

HC Ševci Zlín vs.HC Dynamo Pardubice

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Dynamo Pardubice

HC Ševci Zlín vs. HC Oceláři Třinec

 

4.kolo - X.Y.2017 (Třinec)

SF1 - 1. vs.4.

SF2 - 2.vs.3.

o 3.místo -

Finále -

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. 5 bodů

2. 3 body

3. 1 bod

4. 0 bodů

 

Tabulka sk.IV.:

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. TJ Bílí Tygři Liberec 8 6 2 0 23 : 9 14
2. HC Dynamo Pardubice 8 3 1 4 11 : 15 7
3. HC Oceláři Třinec 8 1 2 5 12 : 22 4
4. HC Ševci Zlín 4 1 1 2 5 : 5 3
(12.3.2018)

 

 

I.část – kvalifikační skupiny (A, B, C a D)

Skupina „A“ (Karlovarský kraj, HC Slovan Ústí nad Labem, Piráti Chomutov, HC Litvínov)

Skupina A_600

1.kolo - 5.9.2017 (Karlovy Vary)

Karlovarský kraj vs.HC Slovan Ústí n.L.  1:3 a 3:1

Piráti Chomutov vs.HC Litvínov  0:4 a 0:3

Karlovarský kraj vs.Piráti Chomutov  3:1 a 1:1

HC Litvínov vs.HC Slovan Ústí n.L.  2:2 a 3:1

 

2.kolo - 15.9.2017 (Ústí n.L.)

Karlovarský kraj vs.HC Litvínov  1:6 a 1:2

HC Slovan Ústí n.L. vs.Piráti Chomutov  2:2 a 2:1

Karlovarský kraj vs.HC Slovan Ústí n.L.  0:2 a 2:0

Piráti Chomutov vs.HC Litvínov  1:3 a 0:0

 

3.kolo - 11.10.2017 (Litvínov)

Piráti Chomutov vs.HC Slovan Ústí n.L.  4:1 a 0:2

HC Slovan Ústí n.L. vs.HC Litvínov  1:3 a 0:4

Karlovarský kraj vs.HC Litvínov 2:2 a 0:2

Piráti Chomutov vs.Karlovarský kraj  1:1 a 1:0

 

4.kolo - 18.10.2017 (Litvínov)

SF1 - HC Slovan Ústí n.L.vs.Karlovarský kraj  3 : 2 s.n. (0:2, 2:0)

SF2 - HC Litvínov vs.Piráti Chomutov  5 : 2 (3:0, 2:2)

o 3.místo - Karlovarský kraj  vs.Piráti Chomutov  5 : 3 (4:0, 1:3)

Finále – HC Litvínov vs.HC Slovan Ústí n.L.  10 : 2 (3:0, 7:2)

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. HC Litvínov   5 bodů

2. HC Slovan Ústí n.L.   3 body

3. Karlovarský kraj   1 bod

4. Piráti Chomutov   0 bodů

 

5.kolo - 5.11.2017 (Karlovy Vary)

Karlovarský kraj vs.HC Slovan Ústí n.L.  0:2 a 0:0

Piráti Chomutov vs.HC Litvínov  2:0 a 0:1

Karlovarský kraj vs.Piráti Chomutov  0:0 a 1:3

HC Litvínov vs.HC Slovan Ústí n.L.  0:0 a 1:1

 

6.kolo - 30.11.2017 (Ústí n.L.)

Karlovarský kraj vs.HC Litvínov  1:1 a 0:1

HC Slovan Ústí n.L. vs.Piráti Chomutov  1:0 a 1:2

Karlovarský kraj vs.HC Slovan Ústí n.L.  2:2 a 0:2

Piráti Chomutov vs.HC Litvínov  0:0 a 4:1

 

7.kolo - 13.12.2017 (Chomutov)

Piráti Chomutov vs.Karlovarský kraj  0:0 a 2:0

Piráti Chomutov vs.HC Slovan Ústí n.L.  0:0 a 2:2

HC Slovan Ústí n.L. vs.HC Litvínov  0:0 a 1:1

Karlovarský kraj vs.HC Litvínov 1:1 a 0:1

 

8.kolo - 17.1.2018 (Litvínov)

SF1 - HC Slovan Ústí n.L.vs.Piráti Chomutov  3 : 4 (1:0, 2:4)

SF2 - HC Litvínov vs.Karlovarský kraj  5 : 1 (1:1, 4:0)

o 3.místo - HC Slovan Ústí n.L. vs.Karlovarský kraj  4 : 2 (1:1, 3:1)

Finále – HC Litvínov vs.Piráti Chomutov  6 : 3 (2:1, 4:2)

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. HC Litvínov   5 bodů

2. Piráti Chomutov   3 body

3. HC Slovan Ústí n.L.   1 bod

4. Karlovarský kraj  0 bodů

 

Tabulka sk.A:

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. HC Litvínov 24 12 10 2 68 : 27 44
2. HC Ústí nad Labem 24 7 10 7 41 : 51 28
3. Piráti Chomutov 24 7 9 8 39 : 48 26
4. Karlovarský kraj 24 3 9 12 30 : 52 16
(17.1.2018)

 

Skupina „B“ (HC Motor České Budějovice, BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha, HC Hvězda Praha)

Skupina B_600

1.kolo - 10.9.2017 (České Budějovice)

HC Motor České Budějovice vs.BK Mladá Boleslav  1:2 a 0:2

HC Sparta Praha vs.HC Hvězda Praha  7:1 a 3:1

HC Motor České Budějovice vs.HC Sparta Praha  3:3 a 1:4

HC Hvězda Praha vs.BK Mladá.Boleslav  0:1 a 0:1

 

2.kolo - 20.9.2017 (Mladá Boleslav)

BK Mladá Boleslav vs.HC Sparta Praha  1:5 a 1:2

HC Motor České Budějovice vs.HC Hvězda Praha  2:4 a 3:2

HC Sparta Praha vs.HC Hvězda Praha  6:1 a 4:2

HC Motor České Budějovice vs.BK Mladá.Boleslav  2:2 a 3:2

 

3.kolo - 8.10.2017 (Sparta Praha)

HC Motor České Budějovice vs.HC Sparta Praha  0:3 a 1:4

BK Mladá.Boleslav  vs.HC Hvězda Praha  1:1 a 0:1

HC Motor České Budějovice vs.HC Hvězda Praha  1:1 a 0:3

BK Mladá.Boleslav  vs.HC Sparta Praha  1:2 a 3:1

 

4.kolo - 18.10.2017 (Hvězda Praha)

SF1 - HC Sparta Praha vs.HC Motor České Budějovice  5 : 2 (3:1, 2:1)

SF2 - BK Mladá Boleslav vs.HC Hvězda Praha  3 : 4 (2:2, 1:2)

o 3.místo - HC Motor České Budějovice  vs.BK Mladá Boleslav  0 : 5 (0:1, 0:4)

Finále – HC Sparta Praha vs.HC Hvězda Praha  1 : 3 (1:1, 0:2)

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. HC Hvězda Praha   5 bodů

2. HC Sparta Praha   3 body

3. BK Mladá Boleslav   1 bod

4. HC Motor Č.Budějovice   0 bodů

 

5.kolo - 5.11.2017 (České Budějovice)

HC Motor České Budějovice vs.HC Sparta Praha  0:6 a 1:6

HC Hvězda Praha vs.BK Mladá.Boleslav  1:0 a 1:0

HC Sparta Praha vs.HC Hvězda Praha  2:2 a 2:9

HC Motor České Budějovice vs.BK Mladá.Boleslav  0:1 a 2:4

 

6.kolo - 22.11.2017 (Mladá Boleslav)

BK Mladá Boleslav vs.HC Sparta Praha  0:1 a 2:4

HC Motor České Budějovice vs.HC Hvězda Praha  0:3 a 3:4

HC Sparta Praha vs.HC Hvězda Praha  1:0 a 3:3

HC Motor České Budějovice vs.BK Mladá.Boleslav  3:4 a 1:1

 

7.kolo - 5.12.2017 (Sparta Praha)

HC Sparta Praha vs.HC Motor České Budějovice  2:1 a 2:2

BK Mladá.Boleslav  vs.HC Hvězda Praha  6:0 a 5:0

HC Motor České Budějovice vs.HC Hvězda Praha  1:0 a 1:1

HC Sparta Praha vs.BK Mladá.Boleslav  0:2 a 3:3

 

8.kolo - 26.1.2018 (Hvězda Praha)

SF1 - HC Sparta Praha vs.HC Motor České Budějovice  5 : 3 (3:1, 2:2)

SF2 - BK Mladá Boleslav vs.HC Hvězda Praha  6 : 0 (3:0, 3:0)

o 3.místo - HC Motor České Budějovice  vs.HC Hvězda Praha  1 : 6 (1:5, 0:1)

Finále – HC Sparta Praha vs.BK Mladá Boleslav  4 : 1 (1:0, 3:1)

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. HC Sparta Praha   5 bodů

2. BK Mladá Boleslav   3 body

3. HC Hvězda Praha   1 bod

4. HC Motor Č.Budějovice   0 bodů

 

Tabulka sk.B

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. HC Sparta Praha 24 16 5 3 91 : 50 45
2. BK Mladá Boleslav 24 11 4 9 60 : 41 30
3. HC Hvězda Praha 24 8 5 11 54 : 64 27
4. HC Motor Č.Budějovice 24 3 6 15 38 : 87 12
(29.1.2018)

 

Skupina „C“ (Mountfield HK, HC Dynamo Pardubice, HC Dukla Jihlava, TJ Bílí Tygři Liberec)

Skupina C_600

1.kolo - 10.9.2017 (Hradec Králové)

Mountfield HK vs.HC Dynamo Pardubice  0:1 a 2:0

HC Dukla Jihlava vs.TJ Bílí Tygři Liberec  2:0 a 4:1

Mountfield HK vs.HC Dukla Jihlava  2:4 a 2:2

HC Dynamo Pardubice vs.TJ Bílí Tygři Liberec  3:2 a 1:3

IMG_3224_600

 

2.kolo - 20.9.2017 (Pardubice)

Mountfield HK vs. TJ Bílí Tygři Liberec  1:1 a 3:0

HC Dynamo Pardubice vs. HC Dukla Jihlava  1:2 a 0:4

Mountfield HK vs. HC Dynamo Pardubice  3:0 a 6:0

HC Dukla Jihlava  vs.TJ Bílí Tygři Liberec  2:2 a 3:0

 

3.kolo - 8.10.2017 (Jihlava)

HC Dukla Jihlava vs.Mountfield HK  1:1 a 2:0

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Dynamo Pardubice  1:0 a 5:0

HC Dukla Jihlava vs. HC Dynamo Pardubice  1:0 a 5:0

Mountfield HK  vs.TJ Bílí Tygři Liberec  3:0 a 3:0

 

4.kolo - 24.10.2017 (Liberec)

SF1 - TJ Bílí Tygři Liberec vs.Mountfield HK  0 : 5 (0:2, 0:3)

SF2 - HC Dynamo Pardubice vs.HC Dukla Jihlava  0 : 1 (0:1, 0:0)

o 3.místo - TJ Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice 4 : 9 (2:7, 2:2)

Finále – Mountfield HK – HC Dukla Jihlava  1 : 3 (1:1, 0:2)

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. HC Dukla Jihlava  5 bodů

2. Mountfield HK  3 body

3. HC Dynamo Pardubice  1 bod

4. TJ Bílí Tygři Liberec  0 bodů

 

5.kolo - 12.11.2017 (Hradec Králové)

Mountfield HK vs.HC Dynamo Pardubice  2:0 a 0:0

HC Dukla Jihlava vs.TJ Bílí Tygři Liberec  1:0 a 2:2

Mountfield HK vs.HC Dukla Jihlava  2:2 a 4:1

HC Dynamo Pardubice vs.TJ Bílí Tygři Liberec  1:1 a 0:1

IMG_3459_600

 

6.kolo - 22.11.2017 (Pardubice)

Mountfield HK vs. TJ Bílí Tygři Liberec  2:0 a 2:1

HC Dynamo Pardubice vs. HC Dukla Jihlava  1:1 a 1:3

Mountfield HK vs. HC Dynamo Pardubice  1:0 a 3:1

HC Dukla Jihlava  vs.TJ Bílí Tygři Liberec  2:2 a 2:2

IMG_3484_600

 

7.kolo - 13.12.2017 (Jihlava)

HC Dukla Jihlava vs.Mountfield HK  0:0 a 1:1

TJ Bílí Tygři Liberec vs.HC Dynamo Pardubice  1:2 a 3:0

HC Dukla Jihlava vs. HC Dynamo Pardubice  4:0 a 4:0

Mountfield HK  vs.TJ Bílí Tygři Liberec  4:2 a 2:4

IMG_3537_600

 

8.kolo - 16.1.2018 (Liberec)

TJ Bílí Tygři Liberec vs.Mountfield HK  3 : 2 (0:0, 3:2)

Mountfield HK vs.HC Dynamo Pardubice 1 : 4 (0:0, 1:4)

TJ Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice 4 : 3 (1:1, 3:2)

Konečné výsledky osmého kola:

1. TJ Bílí Tygři Liberec  5 bodů

2. HC Dynamo Pardubice  3 body

3. Mountfield HK  1 bod

4. HC Dukla Jihlava  0 bodů

- Dukla Jihlava se turnaje nemohla zúčastnit z důvodu nemoci

 

Tabulka sk.C:

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. HC Dukla Jihlava 24 13 10 1 59 : 25 41
2. Mountfield HK 24 13 7 4 58 : 33 37
3. TJ Bílí Tygři Liberec 24 6 6 12 45 : 64 23
4. HC Dynamo Pardubice 24 3 3 18 28 : 68 13
(16.1.2018)

 

Skupina „D“ (HC Orlíci Uničov, HC Oceláři Třinec, Ševci Zlín, HC Vítkovice Ridera)

1.kolo - 13.9.2017 (Uničov)

HC Orlíci Uničov vs.Ševci Zlín  3:2 a 2:0

HC Oceláři Třinec vs.Ševci Zlín  3:2 a 1:6

HC Orlíci Uničov vs.HC Oceláři Třinec  2:1 a 5:1

dohrávka: HC Oceláři Třinec vs.HC Vítkovice Ridera  2:0 a 4:2

 

2.kolo - (Třinec)

HC Orlíci Uničov vs.HC Vítkovice Ridera  1:1 a 1:3

HC Orlíci Uničov vs.HC Oceláři Třinec  0:1 a 4:1

Ševci Zlín vs.HC Vítkovice Ridera  0:2 a 2:1

Ševci Zlín vs.HC Vítkovice Ridera  0:2 a 0:1

- ještě je nutné dohrát zápas HC Oceláři Třinec vs.HC Vítkovice Ridera !

 

3.kolo - (Zlín)

HC Orlíci Uničov vs.Ševci Zlín  1:1 a 3:4

HC Oceláři Třinec vs.HC Vítkovice Ridera  0:3 a 0:2

HC Orlíci Uničov vs.HC Vítkovice Ridera  0:3 a 0:1

HC Oceláři Třinec vs.Ševci Zlín  1:2 a 1:1

 

4.kolo - 24.10.2017 (Vítkovice)

SF1 - HC Vítkovice Ridera  vs.HC Oceláři Třinec  10 : 2

SF2 - Ševci Zlín vs.HC Orlíci Uničov  3 : 2 sn.

o 3.místo – HC Oceláři Třinec  – HC Orlíci Uničov  1 : 2

Finále – HC Vítkovice Ridera – Ševci Zlín  3 : 1

Konečné výsledky čtvrtého kola:

1. HC Vítkovice Ridera  5 bodů

2. Ševci Zlín  3 body

3. HC Orlíci Uničov  1 bod

4. HC Oceláři Třinec  0 bodů

 

5.kolo - 7.11.2017 (Uničov)

HC Orlíci Uničov vs.Ševci Zlín  1:1 a 2:4

HC Vítkovice Ridera vs.Ševci Zlín  3:0 a 5:1

HC Orlíci Uničov vs.HC Oceláři Třinec  0:1 a 1:1

HC Vítkovice Ridera vs.HC Oceláři Třinec  3:0 a 1:1

 

6.kolo - 28.11.2017 (Zlín)

Ševci Zlín vs.HC Orlíci Uničov  1:2 a 0:4

HC Vítkovice Ridera vs.HC Oceláři Třinec  3:0 a 1:1

HC Vítkovice Ridera vs.HC Orlíci Uničov  0:2 a 1:2

Ševci Zlín vs.HC Oceláři Třinec  3:1 a 1:5

 

7.kolo - (Třinec)

HC Orlíci Uničov vs.HC Vítkovice Ridera  1:0 a 0:1

HC Oceláři Třinec vs.Ševci Zlín  1:3 a 2:4

Ševci Zlín vs.HC Vítkovice Ridera  1:0 a 2:2

HC Oceláři Třinec vs.HC Orlíci Uničov 1:5 a 3:2

 

8.kolo - 13.1.2018 (Vítkovice)

SF1 - HC Vítkovice Ridera  vs.HC Oceláři Třinec  3 : 1

SF2 - Ševci Zlín vs.HC Orlíci Uničov  2 : 1

o 3.místo – HC Oceláři Třinec  – HC Orlíci Uničov  1 : 2 sn.

Finále – HC Vítkovice Ridera – Ševci Zlín  3 : 0

Konečné výsledky osmého kola:

1. HC Vítkovice Ridera  5 bodů

2. Ševci Zlín  3 body

3. HC Orlíci Uničov  1 bod

4. HC Oceláři Třinec  0 bodů

 

Tabulka sk.D:

poř. Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. HC Vítkovice Ridera 24 13 4 7 61 : 25 40
2. HC Orlíci Uničov 24 11 4 9 51 : 40 28
3. HC Ševci Zlín 24 9 4 11 47 : 59 28
4. HC Oceláři Třinec 24 7 4 13 38 : 73 18
(13.1.2018)

Aktuality

Aktualizace tréninkového plánu

Od 21.5.2018 je aktualizovaný tréninkový plán. Rozpouští se led, takže pouze suchá a bazén.

Broušení bruslí

V HK možno nabrousit brusle na nejnovější brusce zde: Skatemill centrum Hradec Králové, Fričova ul. kontakt: 606 378 172 ceník na www.hokej-hradec.cz  

Příspěvky na e-mail

Aktualizoval jsem mailové adresy pro zasílání AKTUALIT a NOVINEK z těchto stránek. Pokud by někdo chtěl ještě přidat e-mailovou adresu nebo naopak zrušit zasílání, napište na petr.dunda@cht-pce.cz