Hráči Mountfield HK mohou nakupovat v Hejduksportu se slevou.
Je potřeba registrace, kterou můžete provést přímo na prodejně v HK (https://www.hejduksport.cz/cs/content/59-kontakt) nebo přes mail.  

Postup je jednoduchý.
Zastavit se na prodejně v Hradci Králové, kde bude vystavena klubová slevová karta a dojde k seznámení s výhodami a podmínkami karty.
Emailem po té budou zaslány přístupy do systému, kde již budou nastaveny individuální ceny.
Při převzetí karty je nutné podepsat GDPR.
Povinné údaje:
1)      E-mail 
2)      Jméno a příjmení hráče + rok narození
3)      Jméno a příjmení zákonného zástupce
4)      Adresa
5)      Telefon
Kdo nebude mít možnost zastavit se osobně, může se zaregistrovat přes e-mail info@hejduksport.cz
Po kontrole budou vystaveny přístupy a nastaveny individuální podmínky.
Klubová slevová karta pak bude připravena na obchodě v Hradci Králové.
Při převzetí karty je nutné podepsat GDPR.
Povinné údaje k odeslání:
1)      E-mail 
2)      Jméno a příjmení hráče + rok narození
3)      Jméno a příjmení zákonného zástupce
4)      Adresa
5)      Telefon

Aktuality

Vstup na PLAY-OFF

V pondělí 18.3.2019 startuje v Hradci Králové PLAY-OFF. Hráči mají vstup tradičně zdarma, a to 30 min.před začátkem utkání vchodem od Jiráskových sadů. Sektor pro sezení bude stejný jako na zápasy v základní části.

Nabídka Asportshemský

"Po celý školní rok v pracovních dnech od 8.00 do 13.00 platí SLEVA 50% pro hráče klubu Mountfield HK na hodiny skatemillu, umělého ledu (stickhandling, střelba, přihrávky, kličky, odebírání, krytí - zkrátka hockey skills), ale i na funkční zóny ( koordinace, agility, posilování, kompenzace a protahování). Příjemné prostřední, profi přístup, čerstvé ovoce, Gain i Protein nápoje, tyčinky, BCAA k zakoupení. V případě zájmu se ozvěte se na tel. 602 438 109 nebo info@asportshemsky.cz, nebo se stavte domluvit přímo k nám na recepci do Asportshemský - zimní stadion Pardubice (malá hala)."

Zasílání krátkých zpráv

V aplikaci pro mobilní telefony WhatsApp bude založena skupina pro zasílání krátkých informačních zpráv. Tento informační kanál bude sloužit pro rychlé informování rodičů trenéry nebo vedoucím mužstva. V žádném případě prosím nevyužívejte k omluvám nebo jiným zprávám. Toto stále přímo na trenéra. P.S.:  Pro zařazení do skupiny na WhatsApp mě prosím kontaktujte mailem petr.dunda@cht-pce nebo volejte, pište. Petr

Pozor!

Chtěl by jenom připomenout přísný zákaz vstupu rodičů, příbuzných a jiných známých do prostoru chodby k šatnám A týmu, dorostu, juniorky a 8.třídy!

Broušení bruslí

V HK možno nabrousit brusle na nejnovější brusce zde: Skatemill centrum Hradec Králové, Fričova ul. kontakt: 606 378 172 ceník na www.hokej-hradec.cz  

Příspěvky na e-mail

Aktualizoval jsem mailové adresy pro zasílání AKTUALIT a NOVINEK z těchto stránek. Pokud by někdo chtěl ještě přidat e-mailovou adresu nebo naopak zrušit zasílání, napište na petr.dunda@cht-pce.cz