Níže přikládám seznam s celkovou cenou vaší objednávky. Peníze přineste na páteční trénink (16.11.), nejpozději v pondělí 19.11.

Objednávka_8.třída_600

Aktuality

Nominace – SOBOTA 15.12.2018

Zítra přivítáme BK Havlíčkův Brod. Sraz ve 12:15, zápas 13:15. Nominace: Kasal, Lequin, Felcman, Bezpalec, Veselý, Šír, Dunda, Samek, Šimek, Klíma, Sláma, Vencl, Síla, Král, Zrzavý, Čerevko, Voděracký.

Zimní bundy

Jelikož finální objednávku na zimní bundy dalo pouze 9 kluků, nebudeme žádné bundy pořizovat. Nemá smysl, aby byla jednotně oblečena pouze polovina týmu.

Úklid šatny

Od září budu vybírat od každého hráče 100Kč/měsíc na úklid šatny. Zbytek peněz bude použit na nákup pásek na štulpny a hokejky. Proto prosím na páteční zápas s Libercem 100 Kč. Díky, Petr

Vstup na zápasy extraligy

Hráči Mountfieldu HK mají vstup na zápasy našeho A týmu zdarma. Sraz vždy 25 min.před začátkem utkání u vchodu od Jiráskových sadů.

Nabídka Asportshemský

"Po celý školní rok v pracovních dnech od 8.00 do 13.00 platí SLEVA 50% pro hráče klubu Mountfield HK na hodiny skatemillu, umělého ledu (stickhandling, střelba, přihrávky, kličky, odebírání, krytí - zkrátka hockey skills), ale i na funkční zóny ( koordinace, agility, posilování, kompenzace a protahování). Příjemné prostřední, profi přístup, čerstvé ovoce, Gain i Protein nápoje, tyčinky, BCAA k zakoupení. V případě zájmu se ozvěte se na tel. 602 438 109 nebo info@asportshemsky.cz, nebo se stavte domluvit přímo k nám na recepci do Asportshemský - zimní stadion Pardubice (malá hala)."

Zasílání krátkých zpráv

V aplikaci pro mobilní telefony WhatsApp bude založena skupina pro zasílání krátkých informačních zpráv. Tento informační kanál bude sloužit pro rychlé informování rodičů trenéry nebo vedoucím mužstva. V žádném případě prosím nevyužívejte k omluvám nebo jiným zprávám. Toto stále přímo na trenéra. P.S.:  Pro zařazení do skupiny na WhatsApp mě prosím kontaktujte mailem petr.dunda@cht-pce nebo volejte, pište. Petr